Somfy is een Franse wereldwijde marktleider en al 50 jaar pionier met gemotoriseerde connected smart home oplossingen. Een nieuwe manier van leven die bereikbaar is voor iedereen.
Somfy is een Franse wereldwijde marktleider en al 50 jaar pionier met gemotoriseerde connected smart home oplossingen. Een nieuwe manier van leven die bereikbaar is voor iedereen.
| Merk | Somfy |
| Plaatsing | Binnen |
| Merk | Tansun Limited, Somfy |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Carbon (minder licht) |
| Vermogen | 2000W |
| Merk | Tansun Limited, Somfy |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Ultra Low Glare |
| Vermogen | 2400W |
| Merk | Tansun Limited, Somfy |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Ultra Low Glare |
| Vermogen | 3000W |
| Merk | Tansun Limited, Somfy |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Ultra Low Glare |
| Vermogen | 1500W |
| Merk | Tansun Limited, Somfy |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Low Glare |
| Vermogen | 1500W |
Een slimme woning (smart home) heeft een centrale hub die draadloos verbonden is met internet en gekoppelde producten. Je kunt hiermee bijvoorbeeld je zonwering, verlichting en heaters verbinden en uitbreiden. Met de app op je telefoon bedien of automatiseer je elk product individueel of als groep.
Dankzij slimme scenario’s reageert je huis op jouw leefritme, weersomstandigheden of warmte. Alles werkt draadloos en integreert eenvoudig in bestaande woningen. Een slimme, kostenefficiënte keuze.
De Terras heaters van Tansun bijvoorbeeld hebben een geintegreerde Somfy dim en aan-uit module. Compatibel met alle io-homecontrol zenders.
Wilt u ook profiteren van het gemak van het sturen van uw elektronische heaters op afstand? Waarbij u ook nog eens kosten bespaart en efficiënter omgaat met energie? Neem dan contact op met Wardenaar. Onze gespecialiseerde medewerkers zullen u voorzien van persoonlijk advies op maat. Wij denken namelijk graag met u mee. Bovendien kiest u zelf de apparaten die u wilt aansluiten. Zo heeft u met Somfy een smart home oplossing in eigen huis.
Wardenaar is dealer van Somfy in Nederland.

Advies nodig of een bijpassende offerte, laat het ons weten.