| Merk | Alke Heating Technology |
| Plaatsing | Binnen (ruimteverwarming) |
| Lichtbron | No Glare (geen licht) |
| Vermogen | 22,1 / 11,0kW |
Alke Donkerstralers type AK-HL kunnen op zeer veel verschillende plaatsen worden toegepast. Deze donkerstralers bestaan uit een branderunit met ingebouwde “pers” ventilator met een venturie brander. Dit heeft als voordeel, tegenover donkerstralers met een ventilator aan het einde van de stralingsbuis, dat de ventilator niet aan hoge temperaturen wordt blootgesteld. Dit komt de levensduur van de ventilator en het rendement van het toestel ten goede.
Hierdoor kunnen zij een zeer lange laminaire vlam tot stand brengen, die tot ver in de stralingsbuis reikt met een gelijkmatige warmteoverdracht op de stralingsbuis. De stralingsbuis wordt tot 650°C verhit en genereert daardoor aangename warmtestraling. Een ander voordeel is dat de toestellen modulair opbouwbaar zijn en standaard zijn voorzien van een vermogens regeling waarmee het afgegeven vermogen kan worden geregeld tussen “vol” en “half” last.
Bedrijfshallen, Werkplekken, Showrooms, Garagebedrijven, Timmerfabrieken, Voorbewerking autoschade bedrijven, Spuitcabine timmerfabrieken, Tuincentra, Distributiecentra, Autowasstraat, Sportcomplexen.
De Alke Donkerstraler wordt standaard geleverd met ophangbeugels voor wand- plafond montage.
Wardenaar kan de complete installatie voor haar rekening nemen? Geef het aan op de productofferte of kijk bij Wardenaar installatie.
| Merk | Alke Heating Technology |
| Artikelnummer | 21464 |
| Plaatsing | Binnen (ruimteverwarming) |
| Lichtsoort | No Glare (geen licht) |
| Vermogen | 22,1 / 11,0kW |
| Energiedrager | Gas |
| Kleur | Zwart / Grijs |
| Montage | Wand / plafond montage |
| Gewicht | 54,50 kg |
| Golf | Midden golf infrarood |
| Gassoort | Aardgas |
| Bediening | Elektrische ontsteking met hoog / laag functie |
| Maat | 6710 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Energiedrager | Gassoort | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| AK-HL 20-75 lineair I2EK G25.3 25-50mbar | 21464 | 22,1 / 11,0kW | Gas | Aardgas NL G25.3 - 25mbar | No Glare |
| AK-HL 30-100 lineair I2EK G25.3 25-50mbar | 21472 | 29,4 / 15,0kW | Gas | Aardgas NL G25.3 - 25mbar | No Glare |
| AK-HL 30-75 lineair I2EK G25.3 25-50mbar | 21471 | 22,1 / 11,0kW | Gas | Aardgas NL G25.3 - 25mbar | No Glare |
| AK-HL 40-100 lineair I2EK G25.3 25-50mbar | 21467 | 29,4 / 15,0kW | Gas | Aardgas NL G25.3 - 25mbar | No Glare |
| AK-HL 40-150 lineair I2EK G25.3 25-50mbar | 21470 | 46,2 / 23,1kW | Gas | Aardgas NL G25.3 - 25mbar | No Glare |
| AK-HL 40-75 lineair I2EK G25.3 25-50mbar | 21441 | 22,1 / 11,0kW | Gas | Aardgas NL G25.3 - 25mbar | No Glare |
| AK-HL 50-150 lineair I2EK G25.3 25-50mbar | 21473 | 46,2 / 23,1kW | Gas | Aardgas NL G25.3 - 25mbar | No Glare |
| AK-HL 60-150 lineair I2EK G25.3 25-50mbar | 21444 | 46,2 / 23,1kW | Gas | Aardgas NL G25.3 - 25mbar | No Glare |
| AK-HL 20-75 lineair I3P G31 35-50mbar | 22422 | 22,1 / 11,0kW | Gas | Propaan G31 - 50mbar | No Glare |
| AK-HL 30-100 lineair I3P G31 35-50mbar | 22424 | 29,4 / 15,0kW | Gas | Propaan G31 - 50mbar | No Glare |
| AK-HL 30-75 lineair I3P - G31 35-50mbar | 21423 | 22,1 / 11,0kW | Gas | Propaan G31 - 50mbar | No Glare |
| AK-HL 40-100 lineair I3P - G31 35-50mbar | 22425 | 29,4 / 15,0kW | Gas | Propaan G31 - 50mbar | No Glare |
| AK-HL 40-150 lineair I3P - G31 35-50mbar | 22438 | 46,2 / 23,1kW | Gas | Propaan G31 - 50mbar | No Glare |
| AK-HL 40-75 lineair I3P - G31 35-50mbar | 22426 | 22,1 / 11,0kW | Gas | Propaan G31 - 50mbar | No Glare |
| AK-HL 50-150 lineair I3P - G31 35-50mbar | 22439 | 46,2 / 23,1kW | Gas | Propaan G31 - 50mbar | No Glare |
| AK-HL 60-150 lineair I3P - G31 35-50mbar | 22440 | 46,2 / 23,1kW | Gas | Propaan G31 - 50mbar | No Glare |
| Download handleiding |
| Download productsheet |