| Merk | Alke Heating Technology |
| Plaatsing | Buiten (terrasverwarming) |
| Lichtbron | No Glare (geen licht) |
| Vermogen | 10,8kW |
De AL-10 is het middelste terras model in het hogere segment van Alke. Uitgevoerd met 6 keramische stenen, standaard elektrisch bediend uitgevoerd en volledig geëmailleerde branderbak met mat zwart gepoedercoate reflector voor meer aanstraling.
Overkappingen, bar, cafés, restaurants, hotels, werkplekken, stadions, themaparken, toeristische attracties.
Ideaal voor verwarmingstoepassingen buiten.
De AL-10 wordt standaard geleverd zonder vaste of verstelbare ophangbeugel voor wandmontage.
De AL-10 is het vervangende en verbeterde toestel voor de Alke PL9.
| Merk | Alke Heating Technology |
| Artikelnummer | 30903 |
| Plaatsing | Buiten (terrasverwarming) |
| Lichtsoort | No Glare (geen licht) |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 10,8kW |
| Energiedrager | Gas |
| Kleur | Mat zwart |
| Montage | Wand / plafond montage |
| Gewicht | 9,50 kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Gassoort | Aardgas |
| Oppervlakte buiten | 30 - 35 m2 |
| Bediening | E (elektrische ontsteking) |
| Maat | 870*420*290 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Gassoort | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alke AL-10 E G253 | 30903 | 10,8kW | 30 - 35m2 | Gas | Aardgas NL G25.3 - 25mbar | No Glare |
| Alke AL-10 E G31 | 30904 | 10,8kW | 30 - 35 m2 | Gas | Propaan G31 - 50mbar | No Glare |
| Alke AL-10 EHL G253 | 30914 | 10,8kW | 30 - 35 m2 | Gas | Aardgas NL G25.3 - 25mbar | No Glare |
| Alke AL-10 EHL G31 | 30915 | 10,8kW | 30 - 35 m2 | Gas | Propaan G31 - 50mbar | No Glare |
| Download handleiding |
| Download productsheet |