| Merk | Alke Heating Technology |
| Plaatsing | Buiten (terrasverwarming) |
| Lichtbron | No glare (geen licht) |
| Vermogen | 3,5kW |
De Alke AL-4 is het kleinste terras model van Alke, uitgevoerd met 2 keramische stenen en volledig geëmailleerde branderbak met mat zwart gepoedercoate asymmetrische reflector voor meer aanstraling.
Behoort tot de 2021-lichting ALKE-toestellen
Overkappingen, bar, cafés, restaurants, hotels, werkplekken, stadions, themaparken, toeristische attracties.
Ideaal voor verwarmingstoepassingen buiten.
De Alke AL-4 wordt standaard geleverd zonder kantelbare ophangbeugel voor wandmontage.
De Alke AL-4 is het vervangende en verbeterde toestel voor de Alke 81.
Interesse in installatie door Wardenaar? Geef het aan op de productofferte of kijk bij ‘Wardenaar installatie‘.
| Merk | Alke Heating Technology |
| Artikelnummer | 30125 |
| Plaatsing | Buiten (terrasverwarming) |
| Lichtsoort | No glare (geen licht) |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 3,5kW |
| Oppervlakte binnen | 5 - 10 m2 |
| Energiedrager | Gas (Aardgas, Propaan gas) |
| Kleur | Mat zwart |
| Montage | Wand / plafond montage |
| Gewicht | 5,20 kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Overig | 450*420*300 mm |
| Titel |
|---|
| Alke AL-4 E G20 |
| Alke AL-4 E G25.3 |
| Alke AL-4 E G31 |
| Alke AL-4 EHL G20 |
| Alke AL-4 EHL G25.3 |
| Alke AL-4 EHL G31 |
| Alke AL-4 HB G20 |
| Alke AL-4 HB G25.3 |
| Alke AL-4 HB G31 |