| Merk | Alke Heating Technology |
| Plaatsing | Buiten (terrasverwarming) |
| Lichtbron | No Glare (geen licht) |
| Vermogen | 5,4kW |
De AL-6 is het midden segment terras model van Alke, uitgevoerd met 3 keramische stenen en volledig geëmailleerde branderbak met mat zwart gepoedercoate asymmetrische reflector voor meer aanstraling.
Overkappingen, bar, cafés, restaurants, hotels, werkplekken, stadions, themaparken, toeristische attracties.
Ideaal voor verwarmingstoepassingen buiten.
De Alke AL-6 wordt standaard geleverd zonder kantelbare ophangbeugel voor wandmontage.
De Alke AL-6 is het vervangende en verbeterde toestel voor de Alke 101.
Interesse in installatie door Wardenaar? Geef het aan op de productofferte of kijk bij ‘Wardenaar installatie‘.
| Merk | Alke Heating Technology |
| Artikelnummer | 30153 |
| Plaatsing | Buiten (terrasverwarming) |
| Lichtsoort | No Glare (geen licht) |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 5,4kW |
| Oppervlakte binnen | 10 - 15 m2 |
| Energiedrager | Gas (Aardgas, Propaan gas) |
| Kleur | Mat zwart |
| Montage | Wand / plafond montage |
| Gewicht | 7,20 kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Overig | 540*420*300 mm |
| Titel |
|---|
| Alke AL-6 hb g253 |
| Alke AL-6 hb g31 |
| Alke AL-6 e g253 |
| Alke AL-6 e g31 |
| Alke AL-6 ehl g253 |
| Alke AL-6 ehl g31 |