| Merk | Alke Heating Technology |
| Plaatsing | Buiten (terrasverwarming) |
| Lichtbron | No Glare (geen licht) |
| Vermogen | 6,2kW |
De AL-7 is het luxere lange slanke terras model van Alke, uitgevoerd met 6 keramische stenen en volledig geëmailleerde branderbak met mat zwart gepoedercoate asymmetrische reflector voor meer aanstraling.
Bij de AL-7 uitvoering ligt de warmte intensiteit hoger dan het AL-7R / AL-7RS toestel
Overkappingen, bar, cafés, restaurants, hotels, werkplekken, stadions, themaparken, toeristische attracties. Ideaal voor verwarmingstoepassingen buiten.
De Alke AL-7 wordt standaard geleverd zonder kantelbare ophangbeugel voor wandmontage.
De Alke AL-7 is het vervangende en verbeterde toestel voor de Alke 121 AS.
| Merk | Alke Heating Technology |
| Artikelnummer | 30200 |
| Plaatsing | Buiten (terrasverwarming) |
| Lichtsoort | No Glare (geen licht) |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 6,2kW |
| Oppervlakte binnen | 15 - 20 m2 |
| Energiedrager | Gas (Aardgas, Propaan gas) |
| Kleur | Mat zwart |
| Montage | Wand / plafond montage |
| Gewicht | 17,20kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Overig | 990*350*220 mm |
| Titel |
|---|
| Alke AL-7 E G20 |
| Alke AL-7 E G25.3 |
| Alke AL-7 E G31 |
| Alke AL-7 EHL G25.3 |
| Alke AL-7 EHL G31 |
| Alke AL-7 HB G20 |
| Alke AL-7 HB G25.3 |
| Alke AL-7 HB G31 |
| Download technische sheet |
| Download handleiding |