| Merk | Alke Heating Technology |
| Plaatsing | Buiten (terrasverwarming) |
| Lichtbron | No Glare (geen licht) |
| Vermogen | 6,7kW |
De AL-8 is het kleinste terrasmodel in het hogere segment van Alke. Uitgevoerd met 4 keramische stenen, standaard elektrisch bediend uitgevoerd en volledig geëmailleerde branderbak met mat zwart gepoedercoate reflector voor meer aanstraling.
Overkappingen, bar, cafés, restaurants, hotels, werkplekken, stadions, themaparken, toeristische attracties. Ideaal voor verwarmingstoepassingen buiten.
De Alke AL-8 wordt standaard geleverd zonder vaste of verstelbare ophangbeugel voor wandmontage.
De Alke AL-8 is het vervangende en verbeterde toestel voor de Alke PL6.
| Merk | Alke Heating Technology |
| Artikelnummer | 30896 |
| Plaatsing | Buiten (terrasverwarming) |
| Lichtsoort | No Glare (geen licht) |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 6,7kW |
| Energiedrager | Gas |
| Kleur | Mat zwart |
| Montage | Wand / plafond montage |
| Gewicht | 7,60 kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Gassoort | Aardgas BE G20 - 20mbar |
| Oppervlakte buiten | 20 - 25 m2 |
| Bediening | E (elektrische ontsteking) |
| Maat | 660*440*290 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Gassoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Alke AL-8 E G20 | 30986 | 6,7kW | 20 - 25m2 | Gas | Aardgas BE G20 - 20mbar |
| Alke AL-8 E G25.3 | 30900 | 6,7kW | 20 - 25 m2 | Gas | Aardgas NL G25.3 - 25mbar |
| Alke AL-8 E G31 | 30901 | 6,7kW | 20 - 25 m2 | Gas | Propaan G31 - 50mbar |
| Alke AL-8 EHL G20 | 30908 | 6,7kW | 20 - 25 m2 | Gas | Aardgas BE G20 - 20mbar |
| Alke AL-8 EHL G25.3 | 30910 | 6,7kW | 20 - 25 m2 | Gas | Aardgas NL G25.3 - 25mbar |
| Alke AL-8 EHL G31 | 30911 | 6,7kW | 20 - 25 m2 | Gas | Propaan G31 - 50mbar |
| Download handleiding |
| Download productsheet |