| Merk | Alke Heating Technology |
| Plaatsing | Binnen (ruimteverwarming) |
| Lichtbron | No Glare (geen licht) |
| Vermogen | 1500W |
De ALKElec is het elektrische model heater van Alke, uitgevoerd met 1,2 of 3 verwarmingselementen. Deze heaters zijn speciaal ontworpen voor grote oppervlaktes. Ideaal voor grotere bedrijfshallen, loodsen, magazijnen en industrie.
Aansluiten op een 230V aansluiting of 3-fase groep.
Bouw, industrie, garage, feesttenten, verhuur, werkplekken etc.
Ideaal voor verwarmingstoepassingen binnen.
Beugelset voor plafond en wandmontage optioneel los verkrijgbaar (art.nr. 31987)
| Merk | Alke Heating Technology |
| Artikelnummer | 31983 |
| Plaatsing | Binnen (ruimteverwarming) |
| Lichtsoort | No Glare (geen licht) |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 1500W |
| Oppervlakte binnen | Tot 60m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | Aluzink |
| Montage | Wand / plafond montage |
| Gewicht | 5,60 kg |
| Golf | Midden golf infrarood |
| Maat | 1480*130*85 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| ALKElec 15R | 31983 | 1500W | Tot 60m2 | Elektriciteit | No Glare |
| ALKElec 15R wit | 34556 | 1500W | Tot 60m2 | Elektriciteit | No Glare |
| ALKElec 15R zwart | 34060 | 1500W | Tot 60m2 | Elektriciteit | No Glare |
| ALKElec 30R | 31984 | 3000W | Tot 120m2 | Elektriciteit | No Glare |
| ALKElec 30R wit | 34197 | 3000W | Tot 120m2 | Elektriciteit | No Glare |
| ALKElec 30R zwart | 34061 | 3000W | Tot 120m2 | Elektriciteit | No Glare |
| ALKElec 45R | 31985 | 4500W | Tot 180m2 | Elektriciteit | No Glare |
| ALKElec 45R wit | 35078 | 4500W | Tot 180m2 | Elektriciteit | No Glare |
| ALKElec 45R zwart | 34062 | 4500W | Tot 180m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Download productsheet |
| Download handleiding |