| Merk | Alke Heating Technology |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Vermogen | 27,3kW |
De PL serie van Alke behoren tot de groep helderstralers. Uitgevoerd in diverse types, standaard uitgevoerd met geëmailleerde branderbak (gas) en zwarte reflector voor optimale aanstraling (chroomstaal optioneel). Afmeting toestel (lxbxh) : variërend van 56,5 cm tot 127 cm lang.
Bedrijfshallen, Werkplekken, Showrooms, Kerken, Gebedsruimtes, Horeca, Distributiecentra, Autowasstraat, Sportcomplexen, Openbare gebouwen.
De Alke PL infraroodstralers worden standaard geleverd zonder vaste of verstelbare ophangbeugel voor wandmontage.
Interesse in installatie door Wardenaar? Geef het aan op de productofferte of kijk bij ‘Wardenaar installatie‘.
| Merk | Alke Heating Technology |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Vermogen | 27,3kW |
| Oppervlakte binnen | Tot 120m2 |
| Energiedrager | Gas |
| Kleur | Zwart |
| Montage | Wand / plafond montage |
| Gewicht | 33,50 kg |
| Golf | Korte gold infrarood |
| Gassoort | Aardgas NL G25.3 - 25mbar |
| Bediening | EID2G (elektrische ontsteking) |
| Maat | 1088 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Gassoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Alke PL 15 EID2G | 21026 | 15,5kW | Tot 70m2 | Gas | Aardgas NL G25.3 - 25mbar |
| Alke PL 18 EID2G - Middenaansluiting & koppelbox | 21029 | 21,2kW | Tot 80m2 | Gas | Aardgas NL G25.3 - 25mbar |
| Alke PL 24 EID2G - Middenaansluiting & koppelbox | 21032 | 27,3kW | Tot 120m2 | Gas | Aardgas NL G25.3 - 25mbar |
| Alke PL 30 EID2G - Middenaansluiting & koppelbox | 21035 | 30,0kW | Tot 120m2 | Gas | Aardgas NL G25.3 - 25mbar |
| Alke PL 36 EID2G - Middenaansluiting & koppelbox | 21288 | 41,0kW | Tot 140m2 | Gas | Aardgas NL G25.3 - 25mbar |
| Alke PL 45 EID2G G25.3 -Middenaansluiting & koppelbox | 21038 | 44,0kW | Tot 180m2 | Gas | Aardgas NL G25.3 - 25mbar |
| Download productsheet |
| Download handleiding |