| Merk | Alke Heating Technology |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Vermogen | 27,3kW |
De PLK24 is het grootste model kerkstraler van Alke. Uitgevoerd met 2 branderbakken (gas) en 16 keramische stenen. Standaard hoog/laag functie en de branderbak is volledig geëmailleerde mat met gepoedercoate afwerking.
Kerken, Gebedsruimtes, Restaurants, Hotels, Themaparken, Toeristische attracties en openbare gebouwen.
Ideaal om sneller gericht te verwarmen.
De PL24 K1 wordt standaard geleverd zonder montage beugels.
Interesse in installatie door Wardenaar? Geef het aan op de productofferte of kijk bij ‘Wardenaar installatie‘.
| Merk | Alke Heating Technology |
| Artikelnummer | 29812 |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Vermogen | 27,3kW |
| Oppervlakte binnen | Tot 120m2 |
| Energiedrager | Gas |
| Kleur | Zwart / Wit |
| Montage | Wand / plafond montage |
| Gewicht | 33,50 kg |
| Golf | Korte gold infrarood |
| Overig | 1355 mm |
| Gassoort | Aardgas NL G25.3 - 25mbar |
| Bediening | CEVA (Elek. ontsteking met hoog / laag functie) |
| Maat | 1355mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Gassoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Alke kerkstraler PL24 K1 H/L I2L G25 25mbar - zwart | 29812 | 27,3kW | Tot 120m2 | Gas | Aardgas NL G25.3 - 25mbar |
| Alke kerkstraler PL24 K1 H/L I2L G25 25mbar - wit | 29813 | 27,3kW | Tot 120m2 | Gas | Aardgas NL G25.3 - 25mbar |
| Download productsheet |
| Download handleiding |