| Merk | Groupe Atlantic |
| Plaatsing | Binnen (ruimteverwarming) |
| Lichtbron | No Glare (geen licht) |
| Vermogen | 500W |
De Atlantic 2012 is een klassieke badkamerradiator met interessante troeven. Ook in krappe ruimtes, zelfs in de kleinste badkamer, vindt het smalle model perfect zijn plaats. Met de badkamerradiator en handdoekdroger 2012, krijgen de woorden Frans design hun volle betekenis.
De 2012 gebruikt een warmtegeleidende vloeistof die door alle buizen en handdoekstangen stroomt, voor een homogene warmte over het hele oppervlak. Uw badkamer wordt snel opgewarmd met een zachte warmte voor het ultieme comfort, en tezelfdertijd kunt u verschillende handdoeken laten drogen.
Badkamerradiatoren en handdoekdrogers zijn praktisch, compact, gebruiksvriendelijk en efficiënt. De 2012 van Atlantic heeft met zijn combinatie van eenvoud, efficiëntie en sobere charme, een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
Dit stille toestel met zijn verfijnde en eigentijdse design is verkrijgbaar in twee modellen, Standaard en Smal, zodat hij harmonieus in alle badkamers past, zelfs de allerkleinste.
Badkamer, schuur, bijkeuken, praktijk, keuken.
| Merk | Groupe Atlantic |
| Artikelnummer | 31743 |
| Plaatsing | Binnen (ruimteverwarming) |
| Lichtsoort | No Glare (geen licht) |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 500W |
| Oppervlakte binnen | Tot 25m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | Wit |
| Montage | Wandmontage |
| Gewicht | 10,00 kg |
| Golf | Lange golf infrarood |
| Overig | LT (laagtemperatuur) |
| Bediening | Ingebouwde thermostaat |
| Maat | 100*480*998 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager |
|---|---|---|---|---|
| RSS 2012 0500W - WIT | 31743 | 500W | Tot 25m2 | Elektriciteit |
| RSS 2012 0750W - WIT | 31744 | 750W | Tot 30m2 | Elektriciteit |
| RSS 2012 1000W - WIT | 31745 | 1000W | Tot 40m2 | Elektriciteit |
| RSS 2012 SMALL 0300W - WIT | 31746 | 300W | Tot 12m2 | Elektriciteit |
| RSS 2012 SMALL 0500W - WIT | 31747 | 500W | Tot 25m2 | Elektriciteit |
| Download productsheet |
| Download handleiding |