| Merk | Groupe Atlantic |
| Plaatsing | Binnen (ruimteverwarming) |
| Lichtbron | No Glare (geen licht) |
| Vermogen | 500W |
De Atlantic Adelis is een design badkamerradiator. Dankzij het moderne design met platte buizen en de verschillende versies, past deze elektrische radiator in elke badkamer. Ideaal als handdoekdroger en verwarming in je badkamer.
Badkamer, schuur, bijkeuken, praktijk, keuken.
| Merk | Groupe Atlantic |
| Artikelnummer | 31704 |
| Plaatsing | Binnen (ruimteverwarming) |
| Lichtsoort | No Glare (geen licht) |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 500W |
| Oppervlakte binnen | Tot 25m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | Wit |
| Montage | Wandmontage |
| Gewicht | 20,00 kg |
| Golf | Lange golf infrarood |
| Overig | Optie: met ventitalor |
| Bediening | Ingebouwde thermostaat |
| Maat | 1095*500*105 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Atlantic ADELIS 500W - WIT | 31704 | 500W | Tot 25m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Atlantic ADELIS 750W - WIT | 31705 | 750W | Tot 30m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Atlantic ADELIS 1000W - WIT | 31706 | 1000W | Tot 40m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Atlantic ADELIS 1500W - WIT | 31707 | 1500W | Tot 65m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Atlantic ADELIS 1750W - WIT | 31708 | 1750W | Tot 70m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Atlantic ADELIS 2000W - WIT | 31709 | 2000W | Tot 80m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Atlantic ADELIS SMAL 500W - WIT | 31710 | 500W | Tot 25m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Atlantic ADELIS SMAL 750W - WIT | 31711 | 750W | Tot 30m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Atlantic ADELIS SMAL 1500W - WIT | 31712 | 1500W | Tot 65m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Atlantic ADELIS SMAL 1750W - WIT | 31713 | 1750W | Tot 70m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Download productsheet |
| Download handleiding |