| Merk | Groupe Atlantic |
| Plaatsing | Binnen (ruimteverwarming) |
| Lichtbron | No Glare (geen licht) |
| Vermogen | 500W |
Klein maar ongelooflijk efficiënt en zuinig, de Atlantic Agilia radiator zal zijn plaats vinden in alle kleine ruimtes van uw huis. Verbonden en intelligent, om comfort en besparingen te garanderen, zal het een vleugje elegantie in uw interieur brengen met zijn getextureerde matwitte voorkant.
Een dubbel verwarmingslichaam bestaande uit een verwarmingsfront en een aluminium verwarmingslichaam voor een zachte en reactieve warmte Een zachte en omhullende warmte voor een onmiddellijk comfort
Praktische en digitale bedieningskast met aanraaktoetsen voor intuïtief gebruik. Connectiviteit met de Atlantic Cozytouch-app: bedien uw radiatoren op afstand, wijzig de temperatuur kamer voor kamer, schakel uw huis in de afwezigheidsmodus bij onverwachte gebeurtenissen of vergetelheid en controleer uw verbruik op elk moment. Compatibiliteit met stembediening met de Google Assistent(1): de temperatuur wijzigen, in- en uitschakelen en informatie over de temperatuur in uw kamers.
Dankzij de slimme functies van het apparaat:
| Merk | Groupe Atlantic |
| Artikelnummer | 31652 |
| Plaatsing | Binnen (ruimteverwarming) |
| Lichtsoort | No Glare (geen licht) |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 500W |
| Oppervlakte binnen | Tot 25m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | Wit |
| Montage | Wand |
| Gewicht | 5,50 kg |
| Golf | Lange golf infrarood |
| Overig | LT (laagtemperatuur) |
| Bediening | Ingebouwde thermostaat met app |
| Maat | 530*372*129 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| AGILIA PI IO H. - WIT CARRAT - 500W | 31652 | 500W | Tot 25m2 | Elektriciteit | No Glare |
| AGILIA PI IO H. - WIT CARRAT - 750W | 31653 | 750W | Tot 30m2 | Elektriciteit | No Glare |
| AGILIA PI IO H. - WIT CARRAT - 1000W | 31654 | 1000W | Tot 40m2 | Elektriciteit | No Glare |
| AGILIA PI IO H. - WIT CARRAT - 1250W | 31655 | 1250W | Tot 50m2 | Elektriciteit | No Glare |
| AGILIA PI IO H. - WIT CARRAT - 1500W | 31656 | 1500W | Tot 65m2 | Elektriciteit | No Glare |
| AGILIA PI IO H. - WIT CARRAT - 2000W | 31657 | 2000W | Tot 80m2 | Elektriciteit | No Glare |
| AGILIA PI IO V. - WIT CARRAT - 1500W | 31658 | 1500W | Tot 65m2 | Elektriciteit | No Glare |
| AGILIA PI IO V. - WIT CARRAT - 2000W | 31659 | 2000W | Tot 80m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Download Productsheet |
| Download Handleiding |