| Merk | Groupe Atlantic |
| Plaatsing | Binnen (ruimteverwarming) |
| Lichtbron | No Glare (geen licht) |
| Vermogen | 750W |
De vrucht van Atlantische innovatie, Divali combineert prestatie, elegantie en intelligentie. Met zijn strakke stijl, zijn lichtfunctie en zijn dubbele verwarmingslichaam, zal Divali harmonieus opgaan in uw interieur om een zeer aangename natuurlijke warmte te verspreiden. Een compleet assortiment voor alle configuraties, zelfs kleine ruimtes dankzij de plint en verticale modellen.
Een gevoel van zachte en natuurlijke warmte door het grote verwarmingsfront. Een gelijkmatige temperatuur dankzij de traagheid van het gietijzeren verwarmingslichaam dat de warmte vasthoudt.
Eenvoudige, praktische en intuïtieve bediening van de radiator dankzij de digitale box en de aanraaktoetsen. Beheer uw aangesloten Atlantic Divali Connected radiator op elk moment rechtstreeks vanaf uw smartphone of tablet dankzij de Atlantic Cozytouch-connectiviteitsoplossing. Wijzig de temperatuur kamer voor kamer tot op de graad nauwkeurig, schakel over naar comfort-, eco- of afwezigheidsmodus, activeer of deactiveer de lichtfunctie en volg uw verbruik per week of maand en bekijk de gemaakte besparingen. Bedien uw Divali verbonden met uw stem(1) met de Google Assistant en pas de temperatuur van uw kamers moeiteloos aan uw behoeften aan: wijziging van de temperatuur, in-/uitschakelen en informatie over de omgevingstemperatuur
Dankzij de slimme functies van het apparaat:
| Merk | Groupe Atlantic |
| Artikelnummer | 31660 |
| Plaatsing | Binnen (ruimteverwarming) |
| Lichtsoort | No Glare (geen licht) |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 750W |
| Oppervlakte binnen | Tot 30m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | Wit |
| Montage | Wandmontage |
| Gewicht | 14 kg |
| Golf | Lange golf infrarood |
| Overig | LT (laagtemperatuur) |
| Bediening | Ingebouwde thermostaat met app |
| Maat | 565*540*110 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| DIVALI CONNECTE H 0750W WIT | 31660 | 750W | Tot 30m2 | Elektriciteit | No Glare |
| DIVALI CONNECTE H 1000W WIT | 31662 | 1000W | Tot 40m2 | Elektriciteit | No Glare |
| DIVALI CONNECTE H 1250W WIT | 31664 | 1250W | Tot 50m2 | Elektriciteit | No Glare |
| DIVALI CONNECTE H 1500W WIT | 31666 | 1500W | Tot 65m2 | Elektriciteit | No Glare |
| DIVALI CONNECTE H 2000W WIT | 31668 | 2000W | Tot 80m2 | Elektriciteit | No Glare |
| DIVALI CONNECTE PL 0750W WIT | 31670 | 750W | Tot 30m2 | Elektriciteit | No Glare |
| DIVALI CONNECTE PL 1000W WIT | 31672 | 1000W | Tot 40m2 | Elektriciteit | No Glare |
| DIVALI CONNECTE PL 1500W WIT | 31674 | 1500W | Tot 65m2 | Elektriciteit | No Glare |
| DIVALI CONNECTE V 1000W WIT | 31676 | 1000W | Tot 40m2 | Elektriciteit | No Glare |
| DIVALI CONNECTE V 1500W WIT | 31678 | 1500W | Tot 65m2 | Elektriciteit | No Glare |
| DIVALI CONNECTE V 2000W WIT | 31680 | 2000W | Tot 80m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Download productsheet |
| Download handleiding |