| Merk | Groupe Atlantic |
| Plaatsing | Binnen (ruimteverwarming) |
| Lichtbron | No Glare (geen licht) |
| Vermogen | 500W |
De nieuwe badkamerradiator Serenis van Atlantic zal zelfs de meest veeleisende interieuren designliefhebber bekoren. Zijn kleurenpalet en stijlvol design zijn een streling voor het oog, zijn state-of-the-art technologie bezorgt u een heerlijk welzijn moment. Laat uw badkamer schitteren met Serenis!
Bekijk de verschillende varianten, vermogens en links of rechts gestuurd.
De Serenis Premium is het luxe broertje. Een strak en elegant design, en ultiem comfort met de ingebouwde speakers én USB aansluiting.
| Merk | Groupe Atlantic |
| Artikelnummer | 31739 |
| Plaatsing | Binnen (ruimteverwarming) |
| Lichtsoort | No Glare (geen licht) |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 500W |
| Oppervlakte binnen | Tot 25m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | Antraciet |
| Montage | Wandmontage |
| Gewicht | 27,00 kg |
| Golf | Lange golf infrarood |
| Bediening | Ingebouwde thermostaat met app |
| Maat | 1223*550*170 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| SERENIS STAN MAT L 0500W - ANTRACIET | 31739 | 500W | Tot 25m2 | Elektriciteit | No Glare |
| SERENIS STAN MAT L 0500W - WIT CARRAT | 31740 | 500W | Tot 25m2 | Elektriciteit | No Glare |
| SERENIS STAN MAT L 0750W - ANTRACIET | 31741 | 750W | Tot 30m2 | Elektriciteit | No Glare |
| SERENIS STAN MAT L 0750W - WIT CARRAT | 31742 | 750W | Tot 30m2 | Elektriciteit | No Glare |
| SERENIS STAN MAT L 1500W - ANTRACIET | 31725 | 1500W | Tot 65m2 | Elektriciteit | No Glare |
| SERENIS STAN MAT L 1500W - WIT CARRAT | 31726 | 1500W | Tot 65m2 | Elektriciteit | No Glare |
| SERENIS STAN MAT L 1750W - ANTRACIET | 31733 | 1750W | Tot 70m2 | Elektriciteit | No Glare |
| SERENIS STAN MAT L 1750W - WIT CARRAT | 31734 | 1750W | Tot 70m2 | Elektriciteit | No Glare |
| SERENIS STAN MAT R 0500W - ANTRACIET | 31735 | 500W | Tot 25m2 | Elektriciteit | No Glare |
| SERENIS STAN MAT R 0500W - WIT CARRAT | 31736 | 500W | Tot 25m2 | Elektriciteit | No Glare |
| SERENIS STAN MAT R 0750W - ANTRACIET | 31737 | 750W | Tot30m2 | Elektriciteit | No Glare |
| SERENIS STAN MAT R 0750W - WIT CARRAT | 31738 | 750W | Tot 30m2 | Elektriciteit | No Glare |
| SERENIS STAN MAT R 1500W - ANTRACIET | 31723 | 1500W | Tot 65m2 | Elektriciteit | No Glare |
| SERENIS STAN MAT R 1500W - WIT CARRAT | 31724 | 1500W | Tot 65m2 | Elektriciteit | No Glare |
| SERENIS STAN MAT R 1750W - ANTRACIET | 31731 | 1750W | Tot 70m2 | Elektriciteit | No Glare |
| SERENIS STAN MAT R 1750W - WIT CARRAT | 31732 | 1750W | Tot 70m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Download productsheet |
| Download handleiding |