| Merk | Ecosun |
| Plaatsing | Binnen (rumteverwarming) |
| Lichtbron | No Glare (geen licht) |
| Vermogen | 300W |
Ecosun E 300W, 600W en 850W IR Paneel is op maat gemaakt voor toepassing in verlaagde systeemplafonds. Maar paneel kan ook direct, met het geïntegreerde ophangsysteem, aan het plafond worden bevestigd. Bij opbouw toepassing “hangt” het LT paneel ca. 1cm onder het plafond. Het plafondpaneel heeft een aansluitsnoer van ca. 1 meter, excl. stekker. Voor het grotere werk is de 850W verkrijgbaar.
Thermostaten en overige schakel- en installatiematerialen zijn apart verkrijgbaar.
• Vanuit het plafond een comfortabele en energie besparende verwarming.
• Stofdicht LT IP20 (Niet geschikt voor de badkamer).
• Kleur bij benadering RAL9010 wit glad paneel.
• De verwarming kan worden gebruikt in plafonds tot een hoogte van ca. 3,5 meter.
De relatief lage oppervlakte temperatuur van nog geen 100 graden Celsius geven een lekkere aangename warmte. De stralingswarmte van het Ecosun LT IR Paneel is goed voor energiebesparing tot ca. 35%, omdat de omgevingslucht-temperatuur lager kan worden ingesteld met behoud van het warmte gevoel.
| Merk | Ecosun |
| Artikelnummer | 22646 |
| Plaatsing | Binnen (rumteverwarming) |
| Lichtsoort | No Glare (geen licht) |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 300W |
| Oppervlakte binnen | tot 12m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | RAL 9010 wit |
| Montage | Wand / plafond montage |
| Gewicht | 5,80 kg |
| Golf | Lange golf infrarood |
| Overig | LT (laagtemperatuur) |
| Maat | 592*592*30 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Ecosun E300SK | 22646 | 300W | Tot 12m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Ecosun E600SK | 22983 | 600W | Tot 25m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Ecosun E850SK | 31819 | 850W | Tot 35m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Download productsheet |
| Download handleiding |