| Merk | Ecosun |
| Plaatsing | Binnen (ruimteverwarming) |
| Lichtbron | No Glare (geen licht) |
| Vermogen | 900W |
De Ecosun S+ is een infrarood stralingspaneel uitgevoerd met 1, 2 of 3 verwarmingselementen. Panelen met 2 elementen worden aangesloten op een 2-fase groep. Panelen met 3 elementen worden aangesloten op een 3-fase groep.
Ecosun S+ 0.6 en 0.85 kW
De Ecosun S+ Short is een stralingspaneel uitgevoerd met 2 verwarmingselementen. Panelen met 2 elementen worden aangesloten op een 2-fase groep. Panelen met 3 elementen worden aangesloten op een 3-fase groep.
Woning, serres, kantoren, garage, werkplekken.
Ideaal voor verwarmingstoepassingen binnen.
| Merk | Ecosun |
| Artikelnummer | 31825 |
| Plaatsing | Binnen (ruimteverwarming) |
| Lichtsoort | No Glare (geen licht) |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 900W |
| Oppervlakte binnen | Tot 35m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | RAL 9016 Verkeers wit |
| Montage | Wand / plafond montage |
| Gewicht | 5,40 kg |
| Golf | Lange golf infrarood |
| Maat | 550*150*60 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Ecosun S+ 09 | 31825 | 900W | Tot 35m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Ecosun S+ 09 Anticor | 32136 | 900W | Tot 35m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Ecosun S+ 12 | 31829 | 1200W | Tot 50m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Ecosun S+12 Anticor | 32137 | 1200W | Tot 50m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Ecosun S+ 18 | 31830 | 1800W | Elektriciteit | No Glare | |
| Ecosun S+ 18 Anticor | 32135 | 1800W | Elektriciteit | No Glare | |
| Ecosun S+ 24 | 31846 | 2400W | Elektriciteit | No Glare | |
| Ecosun S+ 24 Anticor | 32138 | 2400W | Elektriciteit | No Glare | |
| Ecosun S+ 30 | 31847 | 3000W | Tot 120m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Ecosun S+ 30 Anticor | 32139 | 3000W | Tot 120m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Ecosun S+ 36 | 31848 | 3600W | Tot 160m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Ecosun S+ 36 Anticor | 32140 | 3600W | Tot 160m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Ecosun S+ 06 | 31823 | 600W | Tot 25m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Ecosun S+ 085 | 31824 | 850W | Tot 35m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Download productsheet |
| Downlaod handleiding |
| Download productsheet (S+ short) |