| Merk | Heatstrip |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | No Glare (geen licht) |
| Vermogen | 1500W |
De HEATSTRIP Design is een efficiënte elektrische verwarming die geschikt is voor indoor en outdoor heating. Deze HEATSTRIP heeft door de platte vormgeving slechts weinig ruimte nodig en kan een terras binnen 10 minuten aangenaam verwarmen. De HEATSTRIP is ondanks de uitstekende prestaties zuinig in energieverbruik. De Heatstrips dienen uitsluitend buiten onder overkappingen geplaatst te worden om warmteverlies te voorkomen. Sommige variante kunnen bediend worden met een afstandsbediening of App.
Dankzij de HEATSTRIP kunnen veel uitgaansgelegenheden zoals restaurants, cafés en clubs dag en nacht en in alle seizoenen gebruik maken van hun terras.
Afmetingen toestellen met dimmer en app (lxbxd) in mm:
De Heatstrip Design wordt standaard geleverd met kantelbare ophangbeugel voor plafond- en wandmontage.
| Merk | Heatstrip |
| Artikelnummer | 3022 |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtsoort | No Glare (geen licht) |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 1500W |
| Oppervlakte binnen | Tot 5m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | Zwart / Grijs |
| Montage | Wand / Plafond montage |
| Gewicht | 5,00 kg |
| Golf | Lange golf infrarood |
| Overig | HT (hoogtemperatuur) |
| Oppervlakte buiten | Tot 5m2 |
| Bediening | Remote + App |
| Maat | 924 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Heatstrip Design 1500 watt | 30022 | 1500W | 5 - 10m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Heatstrip Design 2400 watt | 30023 | 2400W | 5 - 10m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Heatstrip Design 2400 watt + Remote | 30394 | 2400W dimbaar met remote | 5 - 10m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Heatstrip Design 2400 watt + Remote & App | 31854 | 2400Watt dimbaar met remote + App | 5 - 10m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Heatstrip Design 3200 watt | 30024 | 3200Watt | 5 - 10 m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Heatstrip Design 3200 watt + Remote & app | 31855 | 3200Watt dimbaar met remote + App | 5 - 10m2 | Elektriciteit | No Glare |
| Download handleiding |
| Download productsheet |