| Merk | Heatstrip |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Ultra Low Glare |
| Vermogen | 2400W |
De HEATSTRIP Max is een elektrische warmtestraler die zowel binnen als buiten gebruikt kan worden.
Het speciaal ontworpen en ontwikkelde soft-glow verwarmingselement produceert een erg zacht en onopvallende warmtegloed. Er is geen verblindend licht, zoals andere infrarood verwarmers, zodat u aangenaam kunt genieten van de warmte.
De HEATSTRIP is gemaakt van zeer robuust en kwalitatief hoogwaardig materiaal. Hierdoor is de Max duurzaam en heeft het onder alle omstandigheden een lange levensduur. Voor zowel privé- als commercieel gebruik wordt er 2 jaar vervangingsgarantie gegeven.
De Heatstrip wordt standaard geleverd met kantelbare ophangbeugel voor plafond- en wandmontage.
| Merk | Heatstrip |
| Artikelnummer | 30015 |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtsoort | Ultra Low Glare |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 2400W |
| Oppervlakte binnen | 10 -15m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | Zilver |
| Montage | Wand / plafond montage |
| Gewicht | 5,50 kg |
| Golf | Midden golf infrarood |
| Overig | HT (hoogtemperatuur) |
| Oppervlakte buiten | 5 -10m2 |
| Maat | 925 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Heatstrip Max 2400 | 30015 | 2400W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Ultra Low Glare |
| Heatstrip Max 3600 | 30016 | 3600W | 20 - 25m2 | Elektriciteit | Ultra Low Glare |
| Download handleiding |
| Download productsheet |