| Merk | Tansun Limited |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Low Glare |
| Vermogen | 1000W |
De Algarve is het basis model van Tansun, uitgevoerd met een A-merk 1,0KW en/of 1,5KW Low Glare lamp.
Dit betreft een basis elektrische terrasverwarmer. Deze Algarve terrasverwarmer is voor zowel binnen als buiten te gebruiken.
De Tansun Algarve elektrische terrasverwarmer is zeer geschikt, voor wie op zoek is naar eenvoudige, kwalitatieve elektrische terrasverwarmer.
Vermeld de kleur in het opmerkingen vlak bij de offerte aanvraag.
Terras, overkappingen, bar, cafés, restaurants, hotels, werkplekken, stadions, themaparken, toeristische attracties.
De Algarve elektrische terrasverwarmer is ideaal voor verwarmingstoepassingen binnen en buiten.
Deze Algarve wordt standaard geleverd met draaibare en kantelbare montagebeugel.
| Merk | Tansun Limited |
| Artikelnummer | 23210 |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtsoort | Low Glare |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 1000W |
| Oppervlakte binnen | Tot 40m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | RAL 7016 Antraciet |
| Montage | Wand / Plafond / Parasol montage |
| Gewicht | 2,40 kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Oppervlakte buiten | 5 - 10m2 |
| Maat | 392*99*107 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Tansun Algarve 1,0 KW antraciet | 23210 | 1000W | 5 - 10m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Algarve 1,0 KW titanium | 23211 | 1000W | 5 - 10m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Algarve 1,0 KW wit | 23209 | 1000W | 5 - 10m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Algarve 1,0 KW zwart | 23123 | 1000W | 5 - 10m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Algarve 1,5 KW antraciet | 23213 | 1500W | 10 -15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Algarve 1,5 KW titanium | 23214 | 1500W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Algarve 1,5 KW wit | 23212 | 1500W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Algarve 1,5 KW zwart | 23124 | 1500W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Download handleiding |
| Download productsheet |