| Merk | Tansun Limited |
| Plaatsing | Binnen (ruimteverwarming) |
| Lichtbron | Carbon (minder licht) |
| Vermogen | 6000W |
De Apollo Excell Triple Carbon is uitgevoerd met 3x A-merk carbon element. De combinatie van het speciale element en gouden reflector, zorgen voor een minimale licht afgifte. Dit toestel geeft minder licht dan een standaard toestel met lamp.
De Apollo Excell Carbon serie van Tansun is qua vermogen het zwaarste toestel ter wereld voor elektrische industrie heaters met elementen. Dankzij het unieke carbon element is er geen piekspanning, minder licht en maximale warmte. Een ongekende prestatie.
Ideaal voor verwarmingstoepassingen binnen en buiten.
Bedrijfshal / loods, bouw, industrie, kerken, stadion / tribune, feesttenten, werkplaats.
De Apollo Excell Triple Carbon elektrische heater wordt standaard geleverd met wandmontage beugel. Roosters los verkrijgbaar (accessoire). Eventuele opties vermelden in het opmerkingen veld bij de productofferte.
| Merk | Tansun Limited |
| Artikelnummer | 32338 |
| Plaatsing | Binnen (ruimteverwarming) |
| Lichtsoort | Carbon (minder licht) |
| Spanning | 3x 230VAC |
| Vermogen | 6000W |
| Oppervlakte binnen | Tot 240m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | RAL 9005 Zwart |
| Montage | Wand / Plafond montage |
| Gewicht | 8,80 kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Oppervlakte buiten | 30 - 35m2 |
| Maat | 1816*255*110 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Tansun Apollo Excell triple carbon 6,0 KW | 32338 | 6000W | Tot 240m2 | Elektriciteit | Carbon (minder licht) |
| Download productsheet |
| Download handleiding |