| Merk | Tansun Limited |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Carbon (minder licht) |
| Vermogen | 2000W |
De Bahama Elite is uitgevoerd met een A-merk carbon lamp. De combinatie van de speciale lamp en gouden reflector, zorgen voor een minimale licht afgifte. Dit toestel geeft minder licht dan een normale lamp. De Bahama Elite serie is qua vermogen het zwaarste toestel ter wereld qua elektrische terrasheaters met carbon lamp.
Vermeld de kleur bij de opmerkingen vlak in het productofferte overzicht.
Ideaal voor verwarmingstoepassingen binnen en buiten.
Terras, overkappingen, bar, cafés, restaurants, hotels, werkplekken, stadions, themaparken, toeristische attracties.
De Bahama Elite wordt standaard geleverd met draaibare montagebeugel.
| Merk | Tansun Limited |
| Artikelnummer | 31003 |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtsoort | Carbon (minder licht) |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 2000W |
| Oppervlakte binnen | Tot 80m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | RAL 7016 Antraciet |
| Montage | Wand / Plafond montage |
| Gewicht | 5,00 kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Oppervlakte buiten | 15 - 20m2 |
| Maat | 680*112*89 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Tansun Bahama Elite 2,0 KW - antraciet | 31003 | 2000W | 15 - 20m2 | Elektriciteit | Carbon (minder licht) |
| Tansun Bahama Elite 2,0 KW - wit | 31002 | 2000W | 15 - 20m2 | Elektriciteit | Carbon (minder licht) |
| Tansun Bahama Elite 2,0 KW - zwart | 31001 | 2000W | 15 - 20m2 | Elektriciteit | Carbon (minder licht) |
| Download productsheet |
| Download handleiding |