| Merk | Tansun Limited, Somfy |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Ultra Low Glare |
| Vermogen | 1500W |
De Bahama IO is het slanke model van Tansun, uitgevoerd met A-merk Ultra Low Glare lamp en standaard met ingebouwde Somfy io dimmer. De combinatie van de speciale lamp en gouden reflector, zorgen voor een minimale licht afgifte. Afmetingen toestel (lxbxd): 665 x 110 x 89 mm
Beschikbaar in de kleur zwart en antraciet.
Alle andere RAL kleuren zijn op aanvraag leverbaar zonder meerprijs.
Vermeld de kleur in het opmerkingen vlak bij de productofferte aanvraag.
Ideaal voor verwarmingstoepassingen binnen en buiten.
Terras, overkappingen, bar, cafés, restaurants, hotels, werkplekken, stadions, themaparken, toeristische attracties.
De Bahama IO wordt standaard geleverd met draaibare en kantelbare montagebeugel.
| Merk | Tansun Limited, Somfy |
| Artikelnummer | 33718 |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtsoort | Ultra Low Glare |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 1500W |
| Oppervlakte binnen | Tot 80m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | RAL 9005 zwart |
| Montage | Wand / Plafond montage |
| Gewicht | 3,50 kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Oppervlakte buiten | 15 - 20m2 |
| Bediening | Somfy IO dimmer |
| Maat | 650*111*89 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Tansun Bahama io 1,5 KW - antraciet | 33718 | 1500W | 15 - 20m2 | Elektriciteit | Ultra Low Glare |
| Tansun Bahama io 1,5 KW - zwart | 32525 | 1500W | 15 - 20m2 | Elektriciteit | Ultra Low Glare |
| Download productsheet |