| Merk | Tansun Limited |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Ultra Low Glare |
| Vermogen | 1500W |
De Bahama Single is het slanke model van Tansun, uitgevoerd met A-merk Ultra Low Glare lamp. De combinatie van de speciale lamp en gouden reflector, zorgen voor een minimale licht afgifte.
Afmetingen toestel (lxbxd): 560 x 110 x 89 mm
Vermeld de kleur bij de opmerkingen vlak in het productofferte overzicht.
Ideaal voor verwarmingstoepassingen binnen en buiten.
Terras, overkappingen, bar, cafés, restaurants, hotels, werkplekken, stadions, themaparken, toeristische attracties.
De Bahama IP Single wordt standaard geleverd met draaibare en kantelbare montagebeugel.
| Merk | Tansun Limited |
| Artikelnummer | 23234 |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtsoort | Ultra Low Glare |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 1500W |
| Oppervlakte binnen | Tot 60m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | RAL 7016 Antraciet |
| Montage | Wand / Plafond / Parasol montage |
| Gewicht | 2,80 kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Oppervlakte buiten | 10 - 15m2 |
| Maat | 560*111*89 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Tansun Bahama IP ultra low glare 1,5 KW - antraciet | 23234 | 1500W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Ultra Low Glare |
| Tansun Bahama IP ultra low glare 1,5 KW - titanium | 23354 | 1500W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Ultra Low Glare |
| Tansun Bahama IP ultra low glare 1,5 KW - wit | 23233 | 1500W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Ultra Low Glare |
| Tansun Bahama IP ultra low glare 1,5 KW - zwart | 23137 | 1500W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Ultra Low Glare |
| Download productsheet |
| Download handleiding |