| Merk | Tansun Limited, Somfy |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Carbon (minder licht) |
| Vermogen | 2000W |
De Havana io is uitgevoerd met een A-merk carbon element en standaard ingebouwde Somfy io dimmer. De combinatie van het speciale element en gouden reflector, zorgen voor een minimale licht afgifte. Dit toestel geeft minder licht dan een toestel met een lamp. De Havana io serie is qua vermogen het zwaarste toestel ter wereld qua elektrische terras heaters met carbon element.
Beschikbaar in de kleur zwart, wit en antraciet.
Alle andere RAL kleuren zijn op aanvraag leverbaar zonder meerprijs.
Vermeld de kleur in het opmerkingen vlak bij de productofferte aanvraag.
Ideaal voor verwarmingstoepassingen binnen en buiten.
Terras, overkappingen, bar, cafés, restaurants, hotels, werkplekken, stadions, themaparken, toeristische attracties.
De Havana IO wordt standaard geleverd met kantelbare montagebeugel.
| Merk | Tansun Limited, Somfy |
| Artikelnummer | 33876 |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtsoort | Carbon (minder licht) |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 2000W |
| Oppervlakte binnen | Tot 80m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | RAL 7016 Antraciet |
| Montage | Wand / Plafond montage |
| Gewicht | 7,00 kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Oppervlakte buiten | 15 - 20m2 |
| Bediening | Somfy IO dimmer |
| Maat | 832*111*89 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Tansun Havana carbon io 2,0KW - antraciet | 33876 | 2000W | 15 - 20m2 | Elektriciteit | Carbon (minder licht) |
| Tansun Havana carbon io 2,0KW - wit | 33877 | 2000W | 15 - 20m2 | Elektriciteit | Carbon (minder licht) |
| Tansun Havana carbon io 2,0KW - zwart | 30629 | 2000W | 15 - 20m2 | Elektriciteit | Carbon (minder licht) |
| Download productsheet |