| Merk | Tansun Limited, Somfy |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Ultra Low Glare |
| Vermogen | 2400W |
De Linea Glass io is een slanke en naadloze heater met standaard ingebouwde Somfy io dimmer. Het is uitgerust met de nieuwste 2,4 kW ULG (ultra-low glare) technologie en bevat de nieuwste geïntegreerde energiebesparende regelbaarheid. De 100 cm glasplaat van SCHOTT verspreidt de lichtopbrengst en projecteert een aangename zachte warme gloed op speciale gebieden in zijn zone.
De Linea Glass io is uitgerust met een unieke, voor hoge prestaties geoptimaliseerde reflector die warmte over een groter gebied weerkaatst. Ideaal gebruikt waar discrete verwarming vereist is.
Ideaal voor verwarmingstoepassingen binnen en buiten.
Terras, overkappingen, bar, cafés, restaurants, hotels, werkplekken, stadions, themaparken, toeristische attracties.
De Linea Glass wordt standaard geleverd met kantelbare montagebeugel.
| Merk | Tansun Limited, Somfy |
| Artikelnummer | 32150 |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtsoort | Ultra Low Glare |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 2400W |
| Oppervlakte binnen | Tot 96m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | RAL 9005 zwart |
| Montage | Wand / Plafond montage |
| Gewicht | 6,70 kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Overig | Glas |
| Oppervlakte buiten | 15 - 20m2 |
| Bediening | Somfy IO dimmer |
| Maat | 1000 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Tansun Linea glass io 2,4 KW - zwart | 32150 | 2400W | 15 -20m2 | Elektriciteit | Ultra Low Glare |
| Download productsheet |
| Download handleiding |