| Merk | Tansun Limited, Somfy |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Ultra Low Glare |
| Vermogen | 3000W |
De Monaco Double IO is het robuuste model van Tansun, uitgevoerd met een dubbele A-merk Ultra Low Glare lamp en standaard met ingebouwde Somfy io dimmer. De combinatie van de speciale lamp en gouden reflector, zorgen voor een minimale licht afgifte.
Er is geen infrarood toestel met Somfy io dimmer die zo krachtig is als deze op de markt.
Beschikbaar in de kleur zwart en antraciet.
Alle andere RAL kleuren zijn op aanvraag leverbaar zonder meerprijs. Vermeld de kleur bij de opmerking bij de productofferte aanvraag.
Ideaal voor verwarmingstoepassingen binnen en buiten.
Terras, overkappingen, bar, cafés, restaurants, hotels, werkplekken, stadions, themaparken, toeristische attracties.
De Monaco Double io wordt standaard geleverd met kantelbare montagebeugel.
| Merk | Tansun Limited, Somfy |
| Artikelnummer | 33717 |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtsoort | Ultra Low Glare |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 3000W |
| Oppervlakte binnen | Tot 120m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | RAL 7016 Antraciet |
| Montage | Wand / Plafond montage |
| Gewicht | 5,60 kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Oppervlakte buiten | 15 - 20m2 |
| Bediening | Somfy IO dimmer |
| Maat | 1010*227*112 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Tansun Monaco io 3,0 KW - antraciet | 33717 | 3000W | 15 - 20m2 | Elektriciteit | Ultra Low Glare |
| Tansun Monaco io 3,0 KW - zwart | 32149 | 3000W | 15 - 20m2 | Elektriciteit | Ultra Low Glare |
| Download productsheet |
| Download handleiding |