| Merk | Tansun Limited |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Ultra Low Glare |
| Vermogen | 1500W |
De Monaco Single is het robuuste model van Tansun, uitgevoerd met een A-merk Ultra Low Glare lamp. De combinatie van de speciale lamp en gouden reflector, zorgen voor een minimale licht afgifte. Afmetingen toestel (lxbxd): 402 x 227 x 112 mm
Vermeld de gewenste kleur bij de opmerkingen in het productofferte overzicht.
Ideaal voor verwarmingstoepassingen binnen en buiten.
Terras, overkappingen, bar, cafés, restaurants, hotels, werkplekken, stadions, themaparken, toeristische attracties.
De Bahama IP Single wordt standaard geleverd met draaibare en kantelbare montagebeugel.
| Merk | Tansun Limited |
| Artikelnummer | 23228 |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtsoort | Ultra Low Glare |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 1500W |
| Oppervlakte binnen | Tot 60m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | RAL 7016 Antraciet |
| Montage | Wand / Plafond / Parasol montage |
| Gewicht | 3,40 kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Oppervlakte buiten | 10 - 15m2 |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Tansun Monaco IP ultra low glare 1,5 kW - antraciet | 23228 | 1500W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Ultra Low Glare |
| Tansun Monaco IP ultra low glare 1,5 kW - titanium | 23400 | 1500W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Ultra Low Glare |
| Tansun Monaco IP ultra low glare 1,5 kW - wit | 23227 | 1500W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Ultra Low Glare |
| Tansun Monaco IP ultra low glare 1,5 kW - zwart | 23134 | 1500W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Ultra Low Glare |
| Download productsheet |
| Download handleiding |