| Merk | Tansun Limited |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Ultra Low Glare |
| Vermogen | 4500W |
De Monaco Triple is het robuuste model van Tansun, uitgevoerd met drie A-merk Ultra Low Glare lampen. De combinatie van de speciale lamp en gouden reflector, zorgen voor een minimale licht afgifte. Afmetingen toestel (lxbxd): 1178 x 227 x 112 mm
• Verwarmen van grotere oppervlaktes
• Hogere ophang mogelijkheden
• Per lamp een stekker/regelbaar
• Combineerbaar met diverse dim- en schakel mogelijkheden
Vermeld de gewenste kleur bij de opmerkingen in het productofferte overzicht.
Ideaal voor verwarmingstoepassingen binnen en buiten.
Terras, overkappingen, bar, cafés, restaurants, hotels, werkplekken, stadions, themaparken, toeristische attracties.
De Monaco Triple infrarood heater wordt standaard geleverd met draaibare en kantelbare montagebeugel.
| Merk | Tansun Limited |
| Artikelnummer | 23232 |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtsoort | Ultra Low Glare |
| Spanning | 3x 230VAC |
| Vermogen | 4500W |
| Oppervlakte binnen | Tot 180m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | RAL 7016 Antraciet |
| Montage | Wand / Plafond montage |
| Gewicht | 8,00 kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Oppervlakte buiten | 15 - 20m2 |
| Maat | 1178 x 227 x 112 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Tansun Monaco IPT ultra low glare 4,5 KW - antraciet | 23232 | 4500W | 25 - 30m2 | Elektriciteit | Ultra Low Glare |
| Tansun Monaco IPT ultra low glare 4,5 KW - titanium | 23402 | 4500W | 25 - 30m2 | Elektriciteit | Ultra Low Glare |
| Tansun Monaco IPT ultra low glare 4,5 KW - wit | 23231 | 4500W | 25 - 30m2 | Elektriciteit | Ultra Low Glare |
| Tansun Monaco IPT ultra low glare 4,5 KW - zwart | 23136 | 4500W | 25 - 30m2 | Elektriciteit | Ultra Low Glare |
| Download productsheet |
| Download handleiding |