| Merk | Tansun Limited |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Carbon (minder licht) |
| Vermogen | 4000W |
De Monaco XL Double Carbon is uitgevoerd met een dubbele A-merk carbon lamp. De combinatie van de speciale lamp en gouden reflector, zorgen voor een minimale licht afgifte. Dit toestel geeft minder licht dan een normale lamp. De Monaco XL Carbon serie is qua vermogen het zwaarste toestel ter wereld qua elektrische terrasheater met carbon lamp.
• Verwarmen van grotere oppervlaktes
• Hogere ophang mogelijkheden
• Per lamp een stekker/regelbaar
• Combineerbaar met diverse dim- en schakel mogelijkheden
Ideaal voor verwarmingstoepassingen binnen en buiten.
Terras, overkappingen, bar, cafés, restaurants, hotels, werkplekken, stadions, themaparken, toeristische attracties.
De Monaco XL Double wordt standaard geleverd met draaibare en kantelbare montagebeugel.
| Merk | Tansun Limited |
| Artikelnummer | 29847 |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtsoort | Carbon (minder licht) |
| Spanning | 2x 230VAC |
| Vermogen | 4000W |
| Oppervlakte binnen | Tot 160m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | RAL 7016 Antraciet |
| Montage | Wand / Plafond montage |
| Gewicht | 7,60 kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Oppervlakte buiten | 25 - 30m2 |
| Maat | 1140*227*112 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Tansun Monaco XL IPD carbon 4,0 KW - antraciet | 29847 | 4000W | 25 - 30m2 | Elektriciteit | Carbon (minder licht) |
| Tansun Monaco XL IPD carbon 4,0 KW - wit | 29846 | 4000W | 25 - 30m2 | Elektriciteit | Carbon (minder licht) |
| Tansun Monaco XL IPD carbon 4,0 KW - zwart | 29845 | 4000W | 25 - 30m2 | Elektriciteit | Carbon (minder licht) |
| Download productsheet |
| Download handleiding |