| Merk | Tansun Limited |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Ultra Low Glare |
| Vermogen | 4800W |
De Monaco XL Double is het grote broertje van de Tansun Monaco Double, uitgevoerd met een dubbele A-merk Ultra Low Glare lamp. De combinatie van de speciale lamp en gouden reflector, zorgen voor een minimale licht afgifte. De Monaco XL serie is qua vermogen het zwaarste toestel ter wereld qua elektrische terrasheaters. Afmetingen toestel (lxbxd): 1140 x 227 x 112 mm
• Verwarmen van grotere oppervlaktes
• Hogere ophang mogelijkheden
• Per lamp een stekker/regelbaar
• Combineerbaar met diverse dim- en schakel mogelijkheden
Vermeld de gewenste kleur bij de opmerkingen in het productofferte overzicht.
Ideaal voor verwarmingstoepassingen binnen en buiten.
Terras, overkappingen, bar, cafés, restaurants, hotels, werkplekken, stadions, themaparken, toeristische attracties.
De Monaco XL Double wordt standaard geleverd met draaibare en kantelbare montagebeugel.
| Merk | Tansun Limited |
| Artikelnummer | 23502 |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtsoort | Ultra Low Glare |
| Spanning | 2x 230VAC |
| Vermogen | 4800W |
| Oppervlakte binnen | Tot 190m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | RAL 7016 Antraciet |
| Montage | Wand / Plafond montage |
| Gewicht | 7,60 kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Oppervlakte buiten | 25 - 30m2 |
| Maat | 1140*227*112 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Tansun Monaco XL IPD ultra Low Glare 4,8 KW - antraciet | 23502 | 4800W | 25 - 30m2 | Elektriciteit | Ultra Low Glare |
| Tansun Monaco XL IPD ultra Low Glare 4,8 KW - wit | 23501 | 4800W | 25 - 30m2 | Elektriciteit | Ultra Low Glare |
| Tansun Monaco XL IPD ultra Low Glare 4,8 KW - zwart | 23500 | 4800W | 25 - 30m2 | Elektriciteit | Ultra Low Glare |
| Download productsheet |
| Download handleiding |