| Merk | Tansun Limited |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Carbon (minder licht) |
| Vermogen | 6000W |
De Monaco XL Triple is het grote broertje van de Tansun Monaco Triple, uitgevoerd met A-merk Carbon lampen. De combinatie van de speciale lamp en gouden reflector, zorgen voor een minimale licht afgifte. De Monaco XL serie is qua vermogen het zwaarste toestel ter wereld qua elektrische terrasheaters met carbon lamp.
Afmetingen toestel (lxbxd): 1700 x 227 x 112 mm
• Verwarmen van grotere oppervlaktes
• Hogere ophang mogelijkheden
• Per lamp een stekker/regelbaar
• Combineerbaar met diverse dim- en schakel mogelijkheden
Vermeld de gewenste kleur bij de opmerkingen in het productofferte overzicht.
Ideaal voor verwarmingstoepassingen binnen en buiten.
Terras, overkappingen, bar, cafés, restaurants, hotels, werkplekken, stadions, themaparken, toeristische attracties.
De Monaco Triple XL infrarood heater wordt standaard geleverd met draaibare en kantelbare montagebeugel.
| Merk | Tansun Limited |
| Artikelnummer | 29309 |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtsoort | Carbon (minder licht) |
| Spanning | 3x230VAC |
| Vermogen | 6000W |
| Oppervlakte binnen | Tot 240m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | RAL 7016 Antraciet |
| Montage | Wand / Plafond montage |
| Gewicht | 9,40 kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Oppervlakte buiten | 30 - 35m2 |
| Maat | 1700*227*112 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Tansun Monaco XL IPT carbon 6,0 KW - antraciet | 29309 | 6000W | 30 - 35m2 | Elektriciteit | Carbon (minder licht) |
| Tansun Monaco XL IPT carbon 6,0 KW - wit | 29308 | 6000W | 30 - 35m2 | Elektriciteit | Carbon (minder licht) |
| Tansun Monaco XL IPT carbon 6,0 KW - zwart | 29307 | 6000W | 30 - 35m2 | Elektriciteit | Carbon (minder licht) |
| Download productsheet |
| Download handleiding |