| Merk | Tansun Limited |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Ultra Low Glare |
| Vermogen | 7200W |
De Monaco XL Triple is het grote broertje van de Tansun Monaco Triple, uitgevoerd met A-merk Ultra Low Glare lampen. De combinatie van de speciale lamp en gouden reflector, zorgen voor een minimale licht afgifte. De Monaco XL serie is qua vermogen het zwaarste toestel ter wereld qua elektrische terrasheaters.
Afmetingen toestel (lxbxd): 1700 x 227 x 112 mm
• Verwarmen van grotere oppervlaktes
• Hogere ophang mogelijkheden
• Per lamp een stekker/regelbaar
• Combineerbaar met diverse dim- en schakel mogelijkheden
Vermeld de gewenste kleur bij de opmerkingen in het productofferte overzicht.
Ideaal voor verwarmingstoepassingen binnen en buiten.
Terras, overkappingen, bar, cafés, restaurants, hotels, werkplekken, stadions, themaparken, toeristische attracties.
De Monaco Triple infrarood heater wordt standaard geleverd met draaibare en kantelbare montagebeugel.
| Merk | Tansun Limited |
| Artikelnummer | 23505 |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtsoort | Ultra Low Glare |
| Spanning | 3x230VAC |
| Vermogen | 7200W |
| Oppervlakte binnen | Tot 290m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | RAL 7016 Antraciet |
| Montage | Wand / Plafond montage |
| Gewicht | 9,40 kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Oppervlakte buiten | 30 - 35m2 |
| Maat | 1700*227*112 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Tansun Monaco XL IPT ultra Low Glare 7,2 KW - antraciet | 23505 | 7200W | 30 - 35m2 | Elektriciteit | Ultra Low Glare |
| Tansun Monaco XL IPT ultra Low Glare 7,2 KW - wit | 23402 | 7200W | 30 - 35m2 | Elektriciteit | Ultra Low Glare |
| Tansun Monaco XL IPT ultra Low Glare 7,2 KW - zwart | 23503 | 7200W | 30 - 35m2 | Elektriciteit | Ultra Low Glare |
| Download productsheet |
| Download handleiding |