| Merk | Tansun Limited |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Low Glare |
| Vermogen | 3000W |
De P3 RF* (parasol) is een parasol klem van Tansun, uitgevoerd met 3x Algarve 1000W heater en v.v. een schakelactor voor draadloos netwerkverkeer. Het klembereik van de parasolring is minimaal 68.9mm en maximaal 88.9mm.
* Exclusief afstandsbediening.
Overkappingen, terras, horeca, hotels, werkplekken, themaparken, toeristische attracties.
Ideaal voor verwarmingstoepassingen binnen en buiten.
De Tansun Parasolring P3 RF heater wordt standaard geleverd met krulsnoer van 2,5 meter.
| Merk | Tansun Limited |
| Artikelnummer | 23321 |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtsoort | Low Glare |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 3000W |
| Oppervlakte binnen | Tot 40m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | RAL 7016 Antraciet |
| Montage | Parasol |
| Gewicht | 8,20 kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Oppervlakte buiten | 10 - 15m2 |
| Bediening | Optioneel met afstandsbediening |
| Maat | Ø600 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Tansun parasolring RF 3x1000W - antraciet | 23321 | 3000W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun parasolring RF 3x1000W - titanium | 23322 | 3000W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun parasolring RF 3x1000W - wit | 23320 | 3000W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun parasolring RF 3x1000W - zwart | 23319 | 3000W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Download productsheet |