| Merk | Tansun Limited |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Low Glare |
| Vermogen | 3000W |
De Rio Grande Double is het slanke model van Tansun, uitgevoerd met een dubbele A-merk Low Glare lamp. Dit betreft een elektrische terrasverwarmer die zowel binnen als buiten te gebruiken is. De Tansun Rio Grande elektrische terrasverwarmer is zeer geschikt voor wie op zoek is naar slanke, kwalitatieve elektrische terrasverwarming. Afmetingen toestel (lxbxd): 1265x110x85mm
Vermeld de kleur bij de opmerkingen vlak in het productofferte overzicht.
Terras, overkappingen, bar, cafés, restaurants, hotels, werkplekken, stadions, themaparken, toeristische attracties.
Ideaal voor verwarmingstoepassingen binnen en buiten.
De Rio Grande Double wordt standaard geleverd met draaibare- en kantelbare montagebeugel.
| Merk | Tansun Limited |
| Artikelnummer | 23226 |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtsoort | Low Glare |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 3000W |
| Oppervlakte binnen | Tot 120m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | RAL 7016 Antraciet |
| Montage | Wand / Plafond montage |
| Gewicht | 6,00 kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Oppervlakte buiten | 20 - 25m2 |
| Maat | 1265*110*85 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Tansun Rio Grande IPD 3,0 KW - antraciet | 23226 | 3000W | 20 - 25m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Rio Grande IPD 3,0 KW - wit | 23225 | 3000W | 20 - 25m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Rio Grande IPD 3,0 KW - zwart | 23133 | 3000W | 20 - 25m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Rio Grande IPD 3,0KW - titanium | 23447 | 3000W | 20 - 25m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Download productsheet |
| Download handleiding |