| Merk | Tansun Limited, Somfy |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Low Glare |
| Vermogen | 1500W |
De Rio Grande RF is het slanke model (single versie) van Tansun, uitgevoerd met een A-merk Low Glare lamp. Deze Rio Grande heeft een geïntegreerde Somfy IO ontvanger om op afstand aan en uit te schakelen*. Dit betreft een elektrische terrasverwarmer die zowel binnen als buiten te gebruiken is. De Rio Grande RF elektrische terrasverwarmer is zeer geschikt voor wie op zoek is naar slanke, kwalitatieve elektrische terrasverwarming. Afmetingen toestel (lxbxd): 560 x 110 x 89 mm,
Vermeld de kleur bij het opmerkingen vlak in het productofferte overzicht.
Terras, overkappingen, bar, cafés, restaurants, hotels, werkplekken, stadions, themaparken, toeristische attracties.
Ideaal voor verwarmingstoepassingen binnen en buiten.
De Rio Grande RF wordt standaard geleverd met draaibare- en kantelbare montagebeugel.
*Exclusief afstandsbediening
| Merk | Tansun Limited, Somfy |
| Artikelnummer | 23460 |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtsoort | Low Glare |
| Vermogen | 1500W |
| Oppervlakte binnen | Tot 60m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | RAL 7016 Antraciet |
| Montage | Wand / Plafond montage |
| Gewicht | 3,80 kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Oppervlakte buiten | 10 - 15m2 |
| Bediening | Somfy aan uit ontvanger |
| Maat | 650*111*89 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Tansun Rio Grande RF 1,5 KW - antraciet | 23460 | 1500W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Rio Grande RF 1,5 KW - titanium | 23461 | 1500W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Rio Grande RF 1,5 KW - wit | 23459 | 1500W | 10 -15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Rio Grande RF 1,5 KW - zwart | 23458 | 1500W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Rio Grande RF 2,0 KW - antraciet | 23464 | 2000W | 10 -15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Rio Grande RF 2,0 KW - titanium | 23465 | 2000W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Rio Grande RF 2,0 KW - wit | 22463 | 2000W | 10 - 15m2 | Elektricteit | Low Glare |
| Tansun Rio Grande RF 2,0 KW - zwart | 23462 | 2000W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Download productsheet 1,5kw |
| Download productsheet 2,0kw |
| Download handleiding |