| Merk | Tansun Limited |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Low Glare |
| Vermogen | 1500W |
De Rio Grande Single is het slanke model van Tansun, uitgevoerd met een single A-merk Low Glare lamp. Dit betreft een elektrische terrasverwarmer die zowel binnen als buiten te gebruiken is. De Tansun Rio Grande elektrische terrasverwarmer is zeer geschikt voor wie op zoek is naar slanke, kwalitatieve elektrische terrasverwarming. Afmetingen toestel (lxbxd): 560 x 110 x 89 mm
Vermeld de kleur bij de opmerkingen vlak in het productofferte overzicht.
Terras, overkappingen, bar, cafés, restaurants, hotels, werkplekken, stadions, themaparken, toeristische attracties.
Ideaal voor verwarmingstoepassingen binnen en buiten.
De Rio Grande Single wordt standaard geleverd met draaibare- en kantelbare montagebeugel.
| Merk | Tansun Limited |
| Artikelnummer | 23222 |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtsoort | Low Glare |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 1500W |
| Oppervlakte binnen | Tot 60m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | RAL 7016 Antraciet |
| Montage | Wand / Plafond montage |
| Gewicht | 2,80 kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Oppervlakte buiten | 10 - 15m2 |
| Maat | 560*111*89 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Tansun Rio Grande IP 1,5 KW - antraciet | 23222 | 1500W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Rio Grande IP 1,5 KW - wit | 23221 | 1500W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Rio Grande IP 1,5 KW - zwart | 23131 | 1500W | 10 -15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Rio Grande IP 1,5KW - titanium | 23445 | 1500W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Rio Grande IP 2,0 KW - antraciet | 23224 | 2000W | 10 -15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Rio Grande IP 2,0 KW - wit | 23223 | 2000W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Rio Grande IP 2,0 KW - zwart | 23132 | 2000W | 10 - 15m2 | Elektricteit | Low Glare |
| Tansun Rio Grande IP 2,0KW - titanium | 23446 | 2000W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Download productsheet |
| Download handleiding |