| Merk | Tansun Limited |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Low Glare |
| Vermogen | 3000W |
De Sorrento Double is het robuuste model van Tansun, uitgevoerd met een dubbele A-merk Low Glare lamp.
Dit betreft een elektrische terrasverwarmer die zowel binnen als buiten te gebruiken is.
De Tansun Sorrento Double elektrische terrasverwarmer is zeer geschikt, voor wie op zoek is naar sterke, kwalitatieve elektrische terrasverwarmer.
Alle andere RAL kleuren zijn op aanvraag leverbaar zonder meerprijs.
Vermeld de kleur bij de opmerkingen bij de productofferte aanvraag.
Terras, overkappingen, bar, cafés, restaurants, hotels, werkplekken, stadions, themaparken, toeristische attracties.
De Sorrento Double elektrische terrasverwarmer is ideaal voor verwarmingstoepassingen binnen en buiten.
Deze Tansun Sorrento wordt standaard geleverd met draaibare en kantelbare montagebeugel.
| Merk | Tansun Limited |
| Artikelnummer | 23220 |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtsoort | Low Glare |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 3000W |
| Oppervlakte binnen | Tot 120m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | RAL 7016 Antraciet |
| Montage | Wand / Plafond montage |
| Gewicht | 3,40 kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Oppervlakte buiten | 25 - 30m2 |
| Maat | 790*227*112 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Tansun Sorrento IPD 3,0 KW antraciet | 23220 | 3000W | 25 - 30m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Sorrento IPD 3,0 KW titanium | 23450 | 3000W | 25 - 30m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Sorrento IPD 3,0 KW wit | 23219 | 3000W | 25 - 30m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Sorrento IPD 3,0 KW zwart | 23127 | 3000W | 25 - 30m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Sorrento IPD 4,0 KW antraciet | 29892 | 4000W | 25 - 30m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Sorrento IPD 4,0 KW titanium | 23451 | 4000W | 25 - 30m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Sorrento IPD 4,0 KW wit | 23243 | 4000W | 25 - 30m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Sorrento IPD 4,0 KW zwart | 23128 | 4000W | 25 - 30m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Download handleiding |
| Download productsheet |