| Merk | Tansun Limited |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Low Glare |
| Vermogen | 1500W |
De Sorrento Single is het robuuste model van Tansun, uitgevoerd met een A-merk Low Glare lamp.
Afmetingen toestel (lxbxd): 402 x 227 x 112 mm. Dit betreft een elektrische terrasverwarmer voor zowel binnen als buiten te gebruiken.
De Tansun Sorrento elektrische terrasverwarmer is zeer geschikt, voor wie op zoek is naar sterke, kwalitatieve elektrische terrasverwarmer.
Alle andere RAL kleuren zijn op aanvraag leverbaar zonder meerprijs.
Vermeld de kleur bij de opmerkingen bij de productofferte aanvraag.
Terras, overkappingen, bar, cafés, restaurants, hotels, werkplekken, stadions, themaparken, toeristische attracties.
De Sorrento elektrische terrasverwarmer is ideaal voor verwarmingstoepassingen binnen en buiten.
Deze Sorrento Single wordt standaard geleverd met draaibare en kantelbare montagebeugel.
| Merk | Tansun Limited |
| Artikelnummer | 23216 |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtsoort | Low Glare |
| Spanning | 230VAC |
| Vermogen | 1500W |
| Oppervlakte binnen | Tot 60m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | RAL 7016 Antraciet |
| Montage | Wand / Plafond montage |
| Gewicht | 3,40 kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Oppervlakte buiten | 10 - 15m2 |
| Maat | 400*227*112 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Tansun Sorrento IP 1,5 KW antraciet | 23216 | 1500W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Sorrento IP 1,5 KW titanium | 23448 | 1500W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Sorrento IP 1,5 KW wit | 23215 | 1500W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Sorrento IP 1,5 KW zwart | 23125 | 1500W | 10 -15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Sorrento IP 2,0 KW antraciet | 23218 | 2000W | 10 -15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Sorrento IP 2,0 KW titanium | 23449 | 2000W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Sorrento IP 2,0 KW wit | 23217 | 2000W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Sorrento IP 2,0 KW zwart | 23126 | 2000W | 10 - 15m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Download handleiding |
| Download productsheet |