| Merk | Tansun Limited |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtbron | Low Glare |
| Vermogen | 4500W |
De Sorrento Triple is het robuuste model van Tansun, uitgevoerd met een triple A-merk Low Glare lamp.
Dit betreft een elektrische terrasverwarmer die zowel binnen als buiten te gebruiken is. De Tansun Sorrento Triple elektrische terrasverwarmer is zeer geschikt voor wie op zoek is naar een krachtige, kwalitatieve elektrische terrasverwarmer.
Alle andere RAL kleuren zijn op aanvraag leverbaar zonder meerprijs.
Vermeld de kleur bij de opmerkingen bij de productofferte aanvraag.
Terras, overkappingen, bar, cafés, restaurants, hotels, werkplekken, stadions, themaparken, toeristische attracties.
De Sorrento Triple elektrische terrasverwarmer is ideaal voor verwarmingstoepassingen binnen en buiten.
Deze Tansun Sorrento wordt standaard geleverd met draaibare en kantelbare montagebeugel.
| Merk | Tansun Limited |
| Artikelnummer | 23246 |
| Plaatsing | Binnen / Buiten |
| Lichtsoort | Low Glare |
| Spanning | 3x 230VAC |
| Vermogen | 4500W |
| Oppervlakte binnen | Tot 180m2 |
| Energiedrager | Elektriciteit |
| Kleur | RAL 7016 Antraciet |
| Montage | Wand / Plafond montage |
| Gewicht | 8,00 kg |
| Golf | Korte golf infrarood |
| Oppervlakte buiten | 30 - 35m2 |
| Maat | 1179*227*112 mm |
| Titel | Artikel | Vermogen | Oppervlakte | Energiedrager | Lichtsoort |
|---|---|---|---|---|---|
| Tansun Sorrento IPT 4,5 KW antraciet | 23246 | 4500W | 35 - 40m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Sorrento IPT 4,5 KW titanium | 23452 | 4500W | 35 - 40m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Sorrento IPT 4,5 KW wit | 23245 | 4500W | 35 - 40m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Sorrento IPT 4,5 KW zwart | 23129 | 4500W | 35 - 40m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Sorrento IPT 6,0 KW antraciet | 23453 | 6000W | 35 - 40m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Sorrento IPT 6,0 KW titanium | 23453 | 6000W | 35 - 40m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Sorrento IPT 6,0 KW wit | 23247 | 6000W | 35 - 40m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Tansun Sorrento IPT 6,0 KW zwart | 23130 | 6000W | 35 - 40m2 | Elektriciteit | Low Glare |
| Download handleiding |
| Download productsheet |