Elektrische infrarood verwarming voor bedrijfshal in Diemen
Voor een bedrijfshal in Diemen heeft Wardenaar een efficiënte verwarmingsoplossing gerealiseerd met elektrische infraroodtechniek. De installatie is afgestemd op het gebruik van de hal, waarbij gericht verwarmen en energiebeheersing centraal staan.
Onze verwarmingsoplossing
Voor dit project is gekozen voor elektrische infrarood bedrijfsverwarming met een wandgemonteerde opstelling.
Er zijn 4 Tansun Apollo A3K045 stralers (4,5 kW) geplaatst op een hoogte van circa 4 meter. Deze opstelling zorgt voor een effectieve dekking van de werkzones in de hal.
De installatie is verdeeld in twee zones, waarbij de stralers per twee worden aangestuurd via een besturingskast met tijdklok en timerfunctie (start/stop). Hierdoor kan de verwarming eenvoudig worden afgestemd op de werktijden en het gebruik van de ruimte.
Toegepaste producten en techniek
Binnen dit project zijn de volgende oplossingen toegepast:
- 4× Tansun Apollo A3K045 (4,5 kW)
- Elektrische infrarood verwarming
- Besturingskast met tijdklok en timerfunctie
Resultaat
Het resultaat van deze installatie is een zeer efficiënte en comfortabele werkomgeving:
- Gericht verwarmen van werkzones in de hal
- Efficiënt energiegebruik door zoneregeling
- Eenvoudige bediening via tijdklok en timer
- Comfortabele werkomgeving zonder onnodig energieverbruik
Zoekt u ook een duurzame verwarmingsoplossing voor een bedrijfshal of magazijn? Wardenaar adviseert en realiseert oplossingen die passen bij uw wensen, mensen en bedrijfsvoering.