Naar content

Terrasverwarming scheepsbouwloods IJver Amsterdam

  • Duurzaam én comfortabel
  • Slimme (infrarood)warmte
  • Erkende installateurs
  • Volledig ontzorgd
  • Locatie: Amsterdam – NDSM-werf
  • Oplossing: Elektrische infrarood verwarming (binnen en buiten)
  • Type gebouw: Horeca / industriële loods + terras
  • Rol wardenaar: Advies, engineering en installatie
  • Gerealiseerd: 2022
  • Klant: IJver

Verwarming in scheepsbouwloods NDSM én terras IJver Amsterdam

Midden op de iconische NDSM-werf in Amsterdam heeft Wardenaar voor restaurant IJver een complete verwarmingsoplossing gerealiseerd. In de ruim 100 jaar oude scheepsbouwloods én op het buitenterras is het comfort afgestemd op de unieke, industriële omgeving en het intensieve gebruik van de locatie.

Gekozen oplossing

Voor dit project is gekozen voor een combinatie van binnen- en buitenverwarming, afgestemd op de verschillende gebruikszones.

Binnen in de loods zijn 10 industriële stralers van het type Tansun Apollo geplaatst, geschikt voor grote en hoge ruimtes.
Op het buitenterras zijn 12 terrasstralers geïntegreerd in de parasols, waardoor het terras optimaal bruikbaar blijft zonder afbreuk te doen aan de uitstraling.

De volledige installatie wordt centraal aangestuurd via een Elko touchscreen systeem, waarmee zowel binnen- als buitenverwarming eenvoudig te regelen is.

Toegepaste producten

Binnen dit project hebben we de volgende producten toegepast:

  • 10× Tansun Apollo industriële stralers
  • 12× terrasstralers geïntegreerd in parasols
  • Elko touchscreen besturingssysteem
  • Elektrische infrarood verwarming (binnen en buiten)

Resultaat

Dankzij deze oplossing wordt de loods efficiënt en comfortabel verwarmd. Het horeca terras wordt verwarmd op momenten dat er klanten aanwezig zijn d.m.v touchscreen.

  • Comfortabele verwarming in een grote industriële loods
  • Aangenaam terras, ook bij lagere temperaturen
  • Centrale bediening van alle zones
  • Installatie passend bij het industriële karakter van de locatie

De oplossing verlengt het terrasseizoen en is afgestemd op het industriële karakter van de NDSM loods.


Zoekt u ook een duurzame oplossing voor uw horeca terrasverwarming? Wardenaar adviseert en realiseert (maatwerk)oplossingen die passen bij uw behoefte.

Wardenaar adviseert u graag

Ik adviseer u graag over
de beste oplossing

Sander van de Bilt - Senior Account Manager

Vraag direct advies aan